Gaz Dedektörleri Kalibrasyon ve Yetkili Servisi

Teknik Servis

Gaz Dedektörleri Kalibrasyon ve TEK Yetkili Servisi

MSA Gaz Dedektörleri'nin Türkiye tek servis yetkilisi olarak, test ve kalibrasyon laboratuvarlarımızda gaz dedektörlerinin kalibrasyon, bakım ve onarımlarını yapmakta ve sertifikalandırmaktayız.

Gaz dedektörleri her kullanım öncesinde doğrulama testine tabi tutulmalıdır ve ayrıca belli aralıklarda kalibre edilmelidir. Kalibrasyon aralığı kullanım ve dedektörün maruz kaldığı gaz konsantrasyonuna bağlıdır. Bu konularda ekibimize danışabilirsiniz. Gaz dedektörlerinin kalibrasyon ve bakımları iş güvenliği açısından çok önemlidir. Servisimizde bu konuda deneyimli, eğitimli uzman personelimiz ile kalibrasyon, sensör ve yedek parça değişimleri yapılmakta, her zaman yeterli yedek parça stoğu ile ihtiyaçlar kısa sürede karşılanarak kullanıcılar bekletilmemektedir. Teknik servisimiz ISO 9001:2015 Kalite Yönetim Sistemi ile denetlenmektedir.

Servis Talep Formu

Aşağıdaki formu doldurarak servis talebinizi bize iletebilirsiniz. Uzman ekibimiz size hemen dönüş yapacaktır.

  KVKK Kapsamında tarafımla iletişime geçilmesini onaylıyorum.


  MSA Türkiye Distribütörü

  Birçok çalışan için kapalı alanlar sağlık ve iş güvenlliği açısından önemli derecede risk oluşturabilen alanlardır. Bu türden alanların iyi tanınması ve bu yerlere uygun çalışma planının yapılması , işin iyi yapılması ile felaket arasındaki fark anlamına gelebilir. Bu sebepten dolayı atmosferik tehlikelerin belirlenmesi son derece önemlidir.

  MSA Yetki Belgesi

  MSA Yetki Belgesi

  ISO 9001 Standart

  ISO 9001 Standart

  Hemen Ara

  Whatsapp